OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-79%

LOL Confetti Pop

Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop. Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата... Прочитај повеќе

1,390 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 86031Нема инфорамции

Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop.

Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата LOL кукла, облека, чевлички, украсни додатоци, топка, шишенце, декорации. За тебе добиваш: самолеплив тетоважа прстен, украсен стикер со тајна порака и колекционерско упатство.  LOL Confetti Pop е топка полна со изненадувања!!! Пронајдете ги скриените изненадувања, а на крајот испукајте ги конфетите! Новата  LOL Confetti Pop топка со конфети има 35 различни кукли со додатоци!
Секоја  LOL Confetti Pop се продава посебно.

Новата серија на LOL Confetti Pop е поголема од претходната. Топката на LOL Confetti Pop е розова, но доколку топката е златна знајте дека во внатрешноста на топката се крие една од ретките кукли, кое неможете да ги добиете во розовите топки. Откако ќе ја ја отпакувате топката и го внесете тајниот код за отварање може да ја повлечете лентата за конфетите да пукнат!

 Незаборавај на својата кукла да и дадеш да пие вода и да ја избањаш!! Следува изненадување...

 Во претходната серијана на  LOL Confetti Pop куклите имаа 7 изненадувања. Во новата серија на LOL Confetti Pop има 9 изненадувања:

-Налепница со тајна порака
-Налепница за вода
-Тетоважа
-Шише
-Чевли
-Облека
-Моден додаток
-Кукла
-Конфети

Тетоважите - исти како оние од charz fizz - кои се вклучени во сега во комплетот на L.O.L.

 

 Во новата серија на  LOL Confetti Pop можете да ги добиете :

Рок клуб: во сетот може да ги добиете т.н “кул ” рокери со кул фризури и кул облека.

Сет за пливање: Овие кукли сакаат да пливаат!!! Две кукли доаѓаат со очила за сонце и прекрасен костум за капење.

Сет за спиење: Куклите во овој сет се спремни за забава пред спиење. Во сетот добивате, кукли,  пижами, маска покривање на очите и многу други додатоци.

 STEM Club:Овој сет е наменет за малите научници, бидејќи истиот е составен од кукли кои се подготвени за истржување, технологија и наука...

 Димензии: 10*10*10 


 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

LOL Confetti Pop

1,390 ден 299 ден