OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Летечка чинија на сензори - Flying Saucer

High-tech летечката чинија на сензори изгледа како да дошла од вселената!!Колоритните ЛЕД светла додаваат дополнителен ефект и ноќното летање го прават уште повозбудливо! Летачката чинија се контролира многу едноставно - со раката. Нема... Прочитај повеќе

1,299 ден 699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PC-525Нема инфорамции

High-tech летечката чинија на сензори изгледа како да дошла од вселената!!
Колоритните ЛЕД светла додаваат дополнителен ефект и ноќното летање го прават уште повозбудливо! 

Летачката чинија се контролира многу едноставно - со раката. Нема далечински управувачи,нема жици...Целото летало е со вградени сензори кои ги слушаат командите од вашата дланка... Ако и дадете знак да оди нагоре,таа оди нагоре,ако и кажете да оди напред оди напред,а ако успеете да направите свртување од 360 степени,тогаш тоа е знак дека сте го усовршиле управувањето ! 

Ова е одлична забава и за момчиња и за девојчиња и за мама и за тато.

Погледнете го видетото да видите како се контролира играчката

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Летечка чинија на сензори - Flying Saucer

1,299 ден 699 ден