OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-49%

Летало што се контролира со прстот - Firefly

Конечно и на нашиот пазар дојде ултра модерното летало што се конторлира со прст Firefly. Доаѓа во пакет со мини часовник кој се поставува на зглобот на раката заедно со напрсток... Прочитај повеќе

2,499 ден 1,299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PC-523Нема инфорамции

Конечно и на нашиот пазар дојде ултра модерното летало што се конторлира со прст Firefly. Доаѓа во пакет со мини часовник кој се поставува на зглобот на раката заедно со напрсток од каде безжично се испраќаат командите за летањето на леталото. Освен за деца,овој дрон е супер забавен и за возрасни

Карактеристики:

-Можете да му дадете команди да лета буквално како вие сакате,нагоре,надолу,лево,десно,напред,назад...
-Има сензори за пречки,што значи не постои начин да се оштети никако,затоа секогаш кога ќе изгубите контрола врз летањето и леталото наиде на пречки кои може да ги удри,со помош на сензорите автоматски ќе ги одбегне
-При летање може да прави свртување од 360 степени за зголемена возбуда
-ЛЕД светилките кои се поставени врз целото летало го прават особено возбудливо летањето вечерно време
-Долга издржливост,се полни со УСБ кабел
-Изработен од високо квалитетни материјали,кои без проблем ќе му пркосат на ветерот правејќи го летањето лесно и едноставно

Погледнете го видеото за да ви стане уште појасно за што се работи

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Летало што се контролира со прстот - Firefly

2,499 ден 1,299 ден