OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Lamborghini Red - Детски автомобил на акумулатор

Преубавиот детски автомобил на акумулатор Lamborghini BBH1188 е направен од квалитетна пластика која е отпорна на удари. Автомобилот е констуиран да изгледа како Lamborghini HL1688. Автомобилот раполага со далечински управач за да може родител да го управува детето додека е мало. Во продолжение следуваат сите карактеристики кои ги има автомобилот.

Карактеристики:

 • 2 мотори
 • Погон на сите 4 тркала по 35 W
 • Наменет за деца од 1 до 8 години
 • Максимална носивост до 40 кг.
 • Сигурносен појас
 • Далечински управувач
 • Ергономско седиште
 • MP3 приклучок
 • 3 брзини, бавна, брза и рикверц
 • Амортизери на сите 4 тркала изработени од EVA гума
 • Звучни ефекти
 • Светлосни ефекти
 • Копче за стартување
 • LED светла од предна и задна страна
 • Првото полнење на батеријата да биде 12 часа
 • Секое следно полнење 8 часа
 • Ефективно возење на автомобилот од 4 до 5 часа, зависно од подлогата
 • Боја: црвена и бела

8,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата