OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%Продадено

Џип на акумулатор (12V) Red

Карактеристики на Џипот на акумулатор: - Далечинско за родителите (2.4GHz) - Самостојно управување од страна на детето - Широко и удобно седиште - Безбедносен појас - Амортизери на сите тркала за... Прочитај повеќе

17,990 ден 11,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Џип на акумулатор (12V)redНема инфорамции

Карактеристики на Џипот на акумулатор:

- Далечинско за родителите (2.4GHz)

- Самостојно управување од страна на детето

- Широко и удобно седиште

- Безбедносен појас

- Амортизери на сите тркала за зголемена комоција и овозможуње да се вози по секаква површина

- Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални

- 12 V Акумулатор

- 4 x 45 W Мотори

- Има опција за возење наназад

- ЛЕД светилки и рефлектори

- МП3 Плеер

- Индикатор на батеријата

- Врати кои се отвараат и затвараат

- Брзина 3-5Км во зависност од теренот и тежината на детето

- Димензии на возилото: 118 x 82 x 68 см

- Максимална носивост: 40 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата