OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Patrull - 12 Заштитници за штекер

Безбедноста на Вашето дете е на прво место, затоа со овие заштитници за штекер кои лесно се поставуваат и вадат, можете да бидете опуштени и сигурни дека Вашето дете е заштитено.... Прочитај повеќе

350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9927Нема инфорамции
Безбедноста на Вашето дете е на прво место, затоа со овие заштитници за штекер кои лесно се поставуваат и вадат, можете да бидете опуштени и сигурни дека Вашето дете е заштитено. Пакувањето содржи: 12 заштитници за штекер Шифра: 200.989.63 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата