OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lersta - Ѕидна светилка

Код на производ:001.106.40 Карактеристики на производот  > Материјал:  челик, металДимензии на производот:  > Висина: 131 см  > Основа, дијаметар: 25,5 см  > Светилка, дијаметар: 15,5 см  > Кабел, должина: 200 см Димензии... Прочитај повеќе

1,730 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 001.106.40Нема инфорамции
Код на производ:001.106.40
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  челик, метал

Димензии на производот:
  •  > Висина: 131 см
  •  > Основа, дијаметар: 25,5 см
  •  > Светилка, дијаметар: 15,5 см
  •  > Кабел, должина: 200 см
Димензии на пакување:
  • Должина: 59 см
  • Ширина: 26 см
  • Висина: 14 см
  • Бруто Тежина: 2,88 кг
  • Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lersta - Ѕидна светилка

1,730 ден