OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Krama - Бебешко марамче 10бр.

Код на производ:400.545.38 Карактеристики на производот  > Материјал:  100% памук > Боја:  бела> 10 парчиња  во комплетДимензии на производот  > Должина: 30 см > Ширина: 30 см Димензии на пакување > Должина: 32 см > Ширина: 17... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 400.545.38Нема инфорамции
Код на производ:400.545.38
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  100% памук
 > Боја:  бела
> 10 парчиња  во комплет

Димензии на производот
 > Должина: 30 см
 > Ширина: 30 см
 
Димензии на пакување
 > Должина: 32 см
 > Ширина: 17 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 0,33 кг
Број на пакување: 1
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Krama - Бебешко марамче 10бр.

580 ден