OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Antilop - Бебешки стол за хранење

Димензии: Ширина: 58 см Длабочина: 62 см Висина: 90 см Материјал: челик, полипропиленска пластика Шифра: 290.672.93 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени... Прочитај повеќе

1,750 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9924Нема инфорамции
Димензии: Ширина: 58 см Длабочина: 62 см Висина: 90 см Материјал: челик, полипропиленска пластика Шифра: 290.672.93 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Antilop - Бебешки стол за хранење

1,750 ден