OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Gyro - Ротирачки сад

Креативен бебешки сад за храна со жироскопска форма и ротација од 360 степени. Садот е специјално дизајниран за Вашите најмили. Конечно јадењето е забавно без хаос, дамки и трошки насекаде. Независно... Прочитај повеќе

349 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2716Нема инфорамции
Креативен бебешки сад за храна со жироскопска форма и ротација од 360 степени. Садот е специјално дизајниран за Вашите најмили. Конечно јадењето е забавно без хаос, дамки и трошки насекаде. Независно во каква положба е, внатрешноста на садот секогаш останува исправена, избегнувајќи го пролевањето на храната. Садот е изработен од ABS-материјал за храна, не-токсичен, безбеден за користење. Креативниот жиро-дизајн кој ротира во 360 степени, исто така, може да биде и одлична играчка кога не се користи. Високо квалитетната ПП анти-лизгачка рачка, помага Вашите најмили да уживаат во јадењето. Спецификација: Материјал: Вискоквалитетна ABS пластика Големина: 17,5 x 7,5 cm / 6,89 x 2,95 инчи (Д x В) (обратно) Пакетот вклучува: 1 x Креативен бебешки сад за храна
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Gyro - Ротирачки сад

349 ден 199 ден