OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Giggles - Кенгур носилка

Кога детето е мало сака да биде колку што може поблиску до своите родители, да го слуша нивниот глас и да ја чувствува нивната топлина. Кенгур носилката е совршена за Вашето... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Црвен

  • Црвен
  • Син
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра kengurНема инфорамции
Кога детето е мало сака да биде колку што може поблиску до своите родители, да го слуша нивниот глас и да ја чувствува нивната топлина. Кенгур носилката е совршена за Вашето дете ќе се чувствува безбедно и сигурно и ќе биде блиску до Вас кога идете на прошетка, шопинг или вршејќи ги секојдневните обврски. Носилката е многу практична и лесно се става и вади.

Со флексибилните затегачи можете да ги прилагодите димензиите на носилката за макисмална удобност на Вас и Вашето дете.

- Возраст: 3 - 12 месеци
- Максимална тежина: до 9 kg
- Должина на лентата: 115 cm
- Материјал: Nylon
- Димензии на перничката: 8 x 6 cm
Боја

Црвен, Син

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Giggles - Кенгур носилка

Црвен
Црвен
999 ден 399 ден