OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Детски џип на акумулатор – Бел Ford

Карактеристики на Џипот на акумулатор

 • Мотор: 2*380
 • Носивост: 40-50 кг
 • Брзина: 3-5 km/h
 • Далечински управувач: 2.4G 1 до 1
 • Возраст: 1-10 години
 • Големина на производот: 115*72*76 см
 • Батерија: 1*12V 4.5
 • Напред/назад/Бавно стартување/Рачка за носење
 • Контрола на јачината на звукот
 • Две врати што се отвораат
 • USB/MP3 приклучок
 • Музички и светлчки ефекти
 • Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални

 

Детето може да го вози овој џип на која било рамна површина, а родителите можат да го контролираат и преку далечинскиот управувач.

11,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата