OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детска играчка Paw Patrol Mission Cruiser

  Мисија Paw Cruiser: Ставете ги омилените кученца и возила во камиончето и пуштете ги за спасувачка мисија! Овој сет го вклучува кучето Робо и неговото мини возило, има и светла... Прочитај повеќе

1,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра pawpatrolcrusierНема инфорамции

 

Мисија Paw Cruiser: Ставете ги омилените кученца и возила во камиончето и пуштете ги за спасувачка мисија! Овој сет го вклучува кучето Робо и неговото мини возило, има и светла и звучни ефекти, плус екран и картичка за анимирана мисија. Може да собере до 3 спасувачки тркачки возила.

 

Подготвени за спасување: Туркајте ја страничната врата и пуштете ги кученцата во нивните возила! Притиснете го копчето за активирање на екранот и прегледување на картичката за анимирана мисија што ве испраќа во ексклузивна мисија за вас и за малите PAW Patrol херои.

 

Мали херои: Кученцата од PAW Patrol се спасувачки кучиња на обука, инспирирани од работни места во реалниот свет, како пожарникар, полицаец и градежен работник. Кога ќе се појават проблеми, тие се тука за да го спасат денот, без разлика дали станува збор за мачка на дрво или воз надвор од пругите

 

Учењето направено забавно: PAW Patrol е забавен начин да ги научите Вашите најмили на храброст и херојство, со возбудливи приказни кои никогаш не стануваат премногу застрашувачки. Фигурите и играчките на PAW Patrol го ставаат вашето дете задолжено за часови интерактивна и забавна авантура.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка Paw Patrol Mission Cruiser

1,290 ден