OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Детска играчка – Масичка за домашен фудбал

Поставете ја масичката за домашен фудбал и забавата може да почне!!

Оваа неверојатно забавна играчка нуди безброј среќни и посебни моменти не само кај децата туку и кај возрасните. Овозможете си совршена забава на роденденските, семејните и секаков друг вид собири со оваа супер забавна играчка.

 • Направена е од посебни, специјални материјали според европски стандарди, наменета за европски пазари.
 • Нуди долготрајност, квалитет и секако безбедност при употреба кај децата.
 • Може да ја користат и деца и возрасни.
 • Стабилна конструкција, опремена со 4 ногарки, нуди комплетна стабилност на масичката за време на играта.
 • По 12 играчи од едната страна.
 • Во сетот добивате вкупно две топчиња за играње.
 • Лесна за пренесување, ќе можете да ја поставите каде и да посакате.
 • Идеална за користење во домашни услови и на отворено.
 • Совршен дизајн со заоблени агли, како превенција од удар.
 • Детал на самата маса што нуди запишување на резултатот по голови.

Димензии на масичката: 79,5 x 61.5 x 26 cm             

3,490 ден 2,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детска играчка – Масичка за домашен фудбал

  3,490 ден 2,490 ден