OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-82%

3 за 149 Детска играчка - Cupcake Surprise Princess Doll

Новите Cupcake принцези веќе и кај нас!

Одбери го најубавиот колач со весели бои, а кога ќе го отвориш те очекува вистинско ИЗНЕНАДУВАЊЕ - Принцеза во прекрасен раскошен фустан и прекрасна коса. Навидум изгледаат како обични Capcake колачиња, но само за миг истите се претвараат во прекрасни принцези со раскошни шарени футани . Принцезите се облечени во прекрасни фустани во најразлични бои и дезени. Принцезите наликуват на оние кои ги гледаме во бајките на Дизни.

Можеш да избереш Cupcake со вкус на :

-ванила

-грозје

-јагода

-чоколадо

-лимон

-карамела

Горниот дел од Cupcake – от е всушност шеширот на принцезата.

Со помош на чешелот кој е вклучен во сетот можете да и правите различни фризури на Вашата принцеза.

 Отворете го колачот и превртете го надолу и откриј една од повеќете принцези со миризлива коса која можеш да ја чешлаш и да и праваш разични фризури.

Дименија на пакувањето: 9.5 cm * 9.5 cm * 9.5 cm
Сетот е составен од 1 принцеза.

Цената се однесува на една Cupcake принцеза, во понудата има повеќе различни принцези. Cupcake принцезите се испраќаат по случаен избор.

799 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3 за 149 Детска играчка - Cupcake Surprise Princess Doll

  799 ден 149 ден