OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Bubble Bazooka

Ви ја претставуваме неверојатно забавната детска играчка Bubble Gun Bazooka!

Bubble Gun Bazooka e супер подарок за Вашите најмили!

Има 69 отвори и испушта повеќе од 2000 меурчиња во минута.

Работи лесно и едноставно, наполнете ја, потопете го предниот дел во растворот и уживајте.

 

Во сетот добивате:

 • Bubble Gun Bazоoka
 • Полнач
 • Литиумска батерија
 • Мал сад за потопување
 • 2 х течност за меурчиња

799 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Bubble Bazooka

  799 ден 499 ден