OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%Продадено

Детски автомобил Audi Sport 12V white

Овој Audi автомобил е одличен, уникатен,подарок за Вашето најмило. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок...

 • Далечински управувач 2.4 GHz
 • Возраст: 1-8 години
 • Се полни за 4 часа
 • Акумулатор 12V
 • Максимална брзина 6km/h
 • Димензии: 108х60х47 см

   

  9,990 ден 7,990 ден

  Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

  Извести ме кога производот ќе биде достапен:

  diners clubmaestromastervisa
   недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
   јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
   Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
   Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
   Кошничка за купување

   Вашата кошничка е празна.

   Return To Shop

   Додади купон

   Додади купон

   Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата