OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

3D Магична табла за цртање Magic Pad

Им овозможува на децата да ги видат своите цртежи во 3Д верзија. Исто така цртежот може да му стои и како украс покрај креветот навечер. 3Д таблата ја стимулира креативноста и... Прочитај повеќе

899 ден 499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра magicpadНема инфорамции

Им овозможува на децата да ги видат своите цртежи во 3Д верзија.

Исто така цртежот може да му стои и како украс покрај креветот навечер.

3Д таблата ја стимулира креативноста и фантазијата кај децата и сите свои идеи може да ги нацртат на таблата.
Лесно се чисти со крпата која оди заедно со таблата и може да се користи повторно и повторно. Возможностите се бескрајни.

3Д таблата работи на 4 ААА батерии кои не вклучени во пакувањето.

Сетот се состои од:
6 х Неонски фломастери
6 х слики
1 х табла
1 х држач со ЛЕД ламба
1 х крпа

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

3D Магична табла за цртање Magic Pad

899 ден 499 ден