OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Висечки организер

Дополнете го изгледот на Вашата бања, тоалет или кујна со новиот висечки организер којшто со својот минималистичен и едноставен дизајн перфектно ќе се вклопи во сечиј дом. Дизајниран е да изгледа... Прочитај повеќе

699 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра viseckiorganizerНема инфорамции

Дополнете го изгледот на Вашата бања, тоалет или кујна со новиот висечки организер којшто со својот минималистичен и едноставен дизајн перфектно ќе се вклопи во сечиј дом. Дизајниран е да изгледа едноставно а во исто време гламурозно и практично со тоа што ќе послужи за складирање на најразновидни работи . Изработен е од квалитетен и издржлив материјал, се што треба да направите е да го најдете идеалното место на Вашиот ѕид и да го поставите. Чистењето се врши лесно со влажна ткаенина или микрофибер крпа.

 Составен е од две прегради, поголем дел којшто служи за поставување на хартија и помал дел за преостанати помали работи по ваш избор.

И двете прегради се транспарентни, што лесно ви овозможува јасно да  видите се што има во организерот. Не само што е практичен за складирање, организерот  може да послужи и како полица за Вашиот телефон,освежувач за воздухот, драг украс или било каков декоративен детал.

Димензии на висечки организер: 32,5x13,5x17cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Висечки организер

699 ден 399 ден