OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Кофа на склопување

Кофата на склопување е одлична за кампување или пак во домот, едноставна и лесна за чување и складирање. Секоја кофа има димензии 32cm  на врвот, 19,5cm на основата и 24,5cm во... Прочитај повеќе

899 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Foldable Bucket 10LНема инфорамции

Кофата на склопување е одлична за кампување или пак во домот, едноставна и лесна за чување и складирање.

Секоја кофа има димензии 32cm  на врвот, 19,5cm на основата и 24,5cm во висина. Преклопување на висина од само 5 см кога не се користи. Собира 10 литри вода.

Одлично служи за риболов, за кампување, како сад за вода за кучиња, корпа за плажа, кофа за алати, за миење автомобили, ладилник за пијалоци, за играчки за излет или плажа, околу чистење и носење.

Се користи многу едноставно - отворете ја и наполнете ја! Кога ќе завршите, едноставно ‘смачкајте’ ја назад.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кофа на склопување

899 ден 299 ден