OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Сушара за чинии

За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен, без притоа да зафаќа многу место. Неговиот минималистичен дизајн овозможува дури да биде... Прочитај повеќе

199 ден 49 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра susarazaciniiНема инфорамции

За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен, без притоа да зафаќа многу место.

Неговиот минималистичен дизајн овозможува дури да биде поставен и во фиока, а воедно чиниите и чашите да бидат организирани. Направен е од квалитетен материјал што не е лесно кршлив и е безбеден за употреба.

Достапен во две бои: бела и темно сива.

Димензии на организерот: должина 17см, ширина 12см, висина 9,5см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сушара за чинии

199 ден 49 ден