OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Мултифункционална сушара Clothes Drying

Без склопување и мултифункционално: Може да се користи за сушење облека, крпи, крпа за бања, обувки и многу повеќе. Лесно се закачува над туш врати, балконски шини, рабови на прозорец или... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Clothes DryingНема инфорамции

Без склопување и мултифункционално: Може да се користи за сушење облека, крпи, крпа за бања, обувки и многу повеќе. Лесно се закачува над туш врати, балконски шини, рабови на прозорец или када итн.

Се преклопува за лесно складирање: Пластичните рачки може да се преклопат навнатре за да се направи складирањето полесно и заштедува повеќе простор кога не го користите.

Паметен дизајн: Долните нозе имаат пластична подлога за да спречат оштетување на балконот, бањата или прозорец додека го користите.
100% отпорен на корозија, цврст и издржлив, шините се изработени од полиран не’рѓосувачки челик со висок сјај.

Димензија: 51,0 x 34,5 x 18 cm.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционална сушара Clothes Drying

599 ден 299 ден