OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Супер сецко за зеленчук

Исецкајте ги на најситни делчиња парчињата зеленчук, овошје, јаткасти плодови и што и да посакате за само неколку секунди со новото иновативно супер сецко. Изработено е од високо квалитетни материјали што... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра superseckoНема инфорамции

Исецкајте ги на најситни делчиња парчињата зеленчук, овошје, јаткасти плодови и што и да посакате за само неколку секунди со новото иновативно супер сецко. Изработено е од високо квалитетни материјали што овозможуваат безбедност при користење и секако долготрајност.

Начинот на употреба е многу брз и едноставен и Вашите намирници ќе бидат исецкани за само неколку секунди, со вртење на рачката за 360 степени која што ја има самото сецко.

Лесен е за одржување и чистење, а воедно е и мал и не зафаќа воопшто простор, па така ќе можете да го складирате каде и да посакате а исто така и да го носите со себе кога кампувате, патувате или пак сте на пикник.

Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење

Оваа алатка е дефинитивно нешто што треба да го поседува секоја домаќинка во својата кујна.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата