OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Spin Broom - магична метла

Заборавете на традиционалното чистење со метла,затоа што сега на располагање ја имате Spin Broom - магичната метла! Користењето на традиционална метла и правосмукалка е макотрпна работа. Но, можете да заборавите на... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Spin Broom - магична метла1Нема инфорамции

Заборавете на традиционалното чистење со метла,затоа што сега на располагање ја имате Spin Broom - магичната метла!

Користењето на традиционална метла и правосмукалка е макотрпна работа. Но, можете да заборавите на тоа! Ви ја претставуваме светски познатата револуционерна метла Spin Broom која што е безжична, лесна и лесно ја отстранува секоја нечистотија.

Тајната е во технологијата на тројна ротирачка четка која и помага на метлата лесно да ги собере отпадоците и прашината. Само поминете со метлата над отпадоците и тие веднаш ќе исчезнат. Тежи помалку од 1 килограм и може лесно да се складира било каде. Има голем капацитет за собирање отпадоци дури и од најтешко достапните места. Заменете ги старите метли, правосмукалки и џогери со оваа магична метла и направете си го животот полесен.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Spin Broom - магична метла

999 ден 399 ден