OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Shoes Under - Организер за обувки

Немате повеќе место каде да ги складирате вашите обувки? Преку глава ви е од пренатрупаните и неорганизираните гардеробери? Ви го претсавуваме Shoes Under организерот за обувки со помош на кој ќе... Прочитај повеќе

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Shoes Under - организер за обувкиНема инфорамции

Немате повеќе место каде да ги складирате вашите обувки? Преку глава ви е од пренатрупаните и неорганизираните гардеробери? Ви го претсавуваме Shoes Under организерот за обувки со помош на кој ќе ги складирате и заштитите вашите обувки еднаш засекогаш!

✔ Ги организира вашите обувки без да зафаќа воопшто простор

✔ Лесно може да се складира под кревет,шифоњер или каде и да посакате

✔ Има капацитет од 12 пара обувки,кои ќе бидат заштитени од прашина,влага и инсекти

✔ Капакот одозгора е прозирен што овозможува лесно да ги лоцирате обувките што ги барате

✔ Организерот е направен од материјал што овозможува автоматско филтрирање на воздухот што ќе спречи вашите обувки да замирисаат

✔ Може во него да се складираат и чорапи,каиши играчки за вашите деца

✔ Има рачка што служи за лесно извлекување од под креветот

✔ Димензии: 61cm(широчина); 15cm(висина); 76(должина);


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Shoes Under - Организер за обувки

499 ден 199 ден