OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%

Сецко за зеленчук

Експресно исецкајте парчиња кромид, билки, лук или зачини на помали парчиња со овој остар едноделен сецко, кој сече и се врти во основата со брзо притискање на рачката. Не се лизга,... Прочитај повеќе

699 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра seckozelencukНема инфорамции

Експресно исецкајте парчиња кромид, билки, лук или зачини на помали парчиња со овој остар едноделен сецко, кој сече и се врти во основата со брзо притискање на рачката. Не се лизга, лесен е за ракување.

Вашите раце ќе бидат поштедени од миризба, а ќе имате ситно исецкан кромид или лук. Нема потреба директно да го држите лукот или кромидот додека ги лупете и сечете.

Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење

Димензии: 8cm x 21.5 cm.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сецко за зеленчук

699 ден 299 ден