OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Прожектор со ѕвезди ( Star projector )

  Имагинацијата а воедно и играта може да биде повозбудлива и поубава доколку му овозможите на Вашето дете на најреалистичен начин да се запознае со соѕвездијата и да добие комплетна и... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра projectorsozvezdiНема инфорамции

 

Имагинацијата а воедно и играта може да биде повозбудлива и поубава доколку му овозможите на Вашето дете на најреалистичен начин да се запознае со соѕвездијата и да добие комплетна и реална слика за нив.  Направете ја таа магична атмосфера со помош на новиот прожектор со ѕвезди (Star projector) кој нуди неколку најразновидни опции погодни за секој дел од денот, во склоп со секоја активност.

  • Дава чисти секвенци од ѕвезденото небо.
  • Има неколку различни модуси на прожекција, со и без ротација.
  •  Можете да направите промена на бојата, исто така и мешавина од бои.
  • Идеално решение за добивање на пригушено светло во детската соба, за поголемо уживање на Вашето дете пред спиење.
  • Може да послужи како замена за ноќна ламба.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Прожектор со ѕвезди ( Star projector )

199 ден