OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Преносна рачна машинка за шиење

Оваа мини безжична машина за шиење за почетници може да направи поправки што не можат да ги поднесат големите традиционални машини, како што се шиење завеси без да ги симнувате или... Прочитај повеќе

899 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра masinkazasienjeНема инфорамции

Оваа мини безжична машина за шиење за почетници може да направи поправки што не можат да ги поднесат големите традиционални машини, како што се шиење завеси без да ги симнувате или едноставно крпење на искината облека без да ја соблекувате. Многу е полесна и поудобна за употреба, а ви заштедува пари и време.

 

Преносната рачна машина за шиење е доволно мала за да се вклопи во вашата дланка, овозможувајќи поголема контрола и лесно ракување. Идеален подарок за мајки, девојки, пријатели и семејство.

 

Одлична е за шиење на свила, тексас, волна, кожа, панталони, фармерки, а дури и завеси итн. Може да поправа завеси без да ги симнувате, да поправа облека без да ја соблекувате, а и да ја поправите постелнината без да го соблекувате креветот.

Работи на 4 x AA батерии.

 

Тоа е едноставна, лесна рачна машина за шиење, лесна за употреба и носење, погодна за почетници, но дури и ако сте мајстори за шиење. Рачната преносна машина за шиење може да развие работни навики кај децата и да вежба вештини за шиење.

 

  • Перфектна е за било каков вид на материјал
  • Ви овозможува брзо шиење
  • Компактна и лесно пренослива, без никакви кабли
  • Одлична за почетници, но и за професионалци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносна рачна машинка за шиење

899 ден 399 ден