OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-77%Продадено

Кујнско пенкало за цртење фигури

Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да стане експерт по цртање забавни форми и фигури на омилените слатки задоволства. Без разлика дали сакате да му посакате среќен роденден на Ваш близок, или пак да ги украсете новогодишните колачиња со прекрасни разиграни форми, пенкалото е овде да ви помогне да го реализирате тоа што сте го намислиле.
Едноставно пополнете го пенкалото со чоколадо или прелив во боја и притиснете го горниот дел за да ги декорирате колачите, тортите или пецивата. Забавната и неопходна алатка за персонализирање и разубавување на вашите омилени десерти ќе ви стане опсесија!

299 ден 69 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата