OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-63%

Организер за во кујна

Практичен и едноставен организер за перфектна организација на Вашите чинии, чаши и кујнски прибор. Секогаш имајте се што Ви  е потребно при рака, со овој иновативен производ кој ќе се погрижи... Прочитај повеќе

1,590 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра organizerzasadoviНема инфорамции

Практичен и едноставен организер за перфектна организација на Вашите чинии, чаши и кујнски прибор. Секогаш имајте се што Ви  е потребно при рака, со овој иновативен производ кој ќе се погрижи чиниите, чашите и приборот да бидат совршено суви по миењето а воедно и организирани и средени. Со помош на организерот, лесно ќе го искористите максимално просторот а воедно се што ви е потребно за секојдневните обврски ќе ви биде при рака и лесно дофатливо. Воедно со тоа ќе можете да ја зголемите ефикасноста  во кујната. Благодарение на уникатниот, приспособлив дизајн, ќе можете да поставите било каков вид и големина на кујнски алатки. Изработен е од високо квалитетни и цврсти материјали, што овозможува голема стабилност и долготрајност.

Димензии: 42x31x14cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за во кујна

1,590 ден 599 ден