OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-63%

Организер за облека EZStax

EZSTAX организерот за плакар ќе Ви помогне да останете поорганизирани, посредени и поуредни од било кога со помош на уникатниот паметен дизајн. Кажете им збогум на несредените фиоки и фрлените маици... Прочитај повеќе

799 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK05Нема инфорамции

EZSTAX организерот за плакар ќе Ви помогне да останете поорганизирани, посредени и поуредни од било кога со помош на уникатниот паметен дизајн. Кажете им збогум на несредените фиоки и фрлените маици на под или стол, бидејќи со EZSTAX организирањето на Вашата облека е лесно и забавно. Секој разделувач има димензии од 34.29cm и 29.21cm и е тенок и флексибилен, што овозможува лесно сортирање на облека помеѓу нив. Бидејќи секој разделувач е поврзан со следниот, кога ќе сакате да извадите маица од средина, тоа ќе може да го направите без да ги растурите другите маици околу и ќе го оставите вашиот плакар во совршен ред.

 

Со сличен изглед и функционалност како организер за папки, EZSTAX служи како компактен организер за плакар кој зафаќа само толку место како листовите кои ги ставате на секој еден уреден, поврзан разделувач. EZSTAX може да се користи и како организер на документи, сметки и слично, а додатна функционалност му е тоа што е одличен аксесоар при сите Ваши патувања. Компактниот дизајн овозможува лесно да го собере во обичен куфер за патување и да избегнете гужвење на маиците, кошулите и останатата гардероба.

 

Една кутија EZSTAX има 10 посебни разделувачи кои се поврзуваат едно со друго и секое едно е наменето да држи само едно парче облека. Може да ги поврзувате едно со друго колку сакате, па дури и повеќе од 20.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за облека EZStax

799 ден 299 ден