OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%Продадено

Организер за купатило

Држачот за тоалетна хартија со фиоки за складирање може да ослободи повеќе простор, а исто така доаѓа со лепенка за монтирање на ѕидот, кој го прави совршен за места каде што... Прочитај повеќе

599 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра organizerzakupatiloНема инфорамции

Држачот за тоалетна хартија со фиоки за складирање може да ослободи повеќе простор, а исто така доаѓа со лепенка за монтирање на ѕидот, кој го прави совршен за места каде што не сакате да гo оштетите ѕидот со правење дупки.

Има отвор коj може да ги користите за складирање, а дизајнот е практичен и ви овозвможува да го искористите неупотребливиот простор. Имате дополнителна фиока во вашата бања, а со тоа ја зголемувате организираноста и уредноста.

Дизајнот е водоотпорен и хартијата и предметите кои ќе ги ставите во фиоката ќе бидат безбедни.

Држачот за хартија има транспарентен дел преку кој може да ја проверувате преостанатата количина на хартија.

  • Изработен е од еколошка ABS пластика.
  • Наменет за предмети со тежина не поголема од 10KG.
  • Почекајте 12 часа да се прицврсти лепилото на ѕидот, а потоа може да ги ставите предметите во држачот.

Големина на фиоката: 18,5 х 11,5 см.

Големина на кутијата за хартија: 19,5 х 11,8 см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата