OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Организер за чевли

Shoe Organizer е всушност преносен плакар за чување чевли кој може да го чувате под вашиот кревет. -Со Shoe Organizer нема повеќе неред во вашиот плакар, нема бесполезно трошње време додека... Прочитај повеќе

349 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 708Нема инфорамции
Shoe Organizer е всушност преносен плакар за чување чевли кој може да го чувате под вашиот кревет. -Со Shoe Organizer нема повеќе неред во вашиот плакар, нема бесполезно трошње време додека пребарувате кои чевли да ги носите. -Shoe Organizer во овозможува чување и заштита на 12 пара чевли чување на чисти чевли чевлите се затворени со проѕирен поклопец чевлите се заштитени од влага, прашина и бубачки. Може да се употребува и за чување на други работи, како на пример долна облека Со Shoe Organizer кажете му збогум на нередот и посакајте му добредојде на уредно организираниот дом! Димензии: 66 х 55 х 10 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за чевли

349 ден 199 ден