OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Организер-држач за хартија или крпа

Идеално и многу практично решение за заштедување на простор во Вашата кујна или тоалет. Од сега достапен е новиот двоен, иновативен, едноставен и прилагодлив организер-држач на кој може да поставите хартија... Прочитај повеќе

199 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра organizer-drzacНема инфорамции

Идеално и многу практично решение за заштедување на простор во Вашата кујна или тоалет.

Од сега достапен е новиот двоен, иновативен, едноставен и прилагодлив организер-држач на кој може да поставите хартија за раце а во исто време и крпа, фолија или пак Вашите омилени филџани со што ќе заштедите многу простор во кујната или бањата.

- Одлично се вклопува, едноставен е за поставување и воопшто не зафаќа место.

-Организерот е со метална конструкција што овозможува висок степен на издржливост.

-Може да биде поставен хоризонтално или вертикално од надворешната или внатрешната страна на вратата.

Димензии на држачот: 27x9 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер-држач за хартија или крпа

199 ден 99 ден