OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Организер за во автомобил Catch Caddy

Catch Caddy е совршено решение за оние изгубени предмети што паѓаат помеѓу Вашето седиште во автомобилот и конзолата. Catch Caddy е организер за автомобили што паметно се вклопува помеѓу предни седишта... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Catch CaddyНема инфорамции

Catch Caddy е совршено решение за оние изгубени предмети што паѓаат помеѓу Вашето седиште во автомобилот и конзолата. Catch Caddy е организер за автомобили што паметно се вклопува помеѓу предни седишта и конзолата за да ги фати сите мали предмети кои Ви паѓаат, како што се монети, накит, клучеви, храна, пенкала и многу повеќе.

За разлика од другите додатоци на седиштата за автомобили кои само спречуваат паѓање на предметите помеѓу пукнатините, Catch Caddy е всушност функционален и совршен за држење мобилни телефони, очила за сонце, мапи, ситни монети, пенкала и многу повеќе! Овој флексибилен организер за во автомобили лесно се поставува и останува безбедно помеѓу предните седишта и конзолата на Вашиот автомобил.

Во пакет добивате 2 организери.

Димензии на производот: 35 x 6 cm.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за во автомобил Catch Caddy

299 ден 99 ден