OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Нож за сечење лубеница и диња - Angurello

Специјалниот нож за лубеница и диња Angurello сече и сервира перфектни парчиња на лубеница и диња, одговаrа на сите облици и големини на лубеници и дињи. Со oвој нож го заштедувате... Прочитај повеќе

399 ден 99 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра AngureloНема инфорамции

Специјалниот нож за лубеница и диња Angurello сече и сервира перфектни парчиња на лубеница и диња, одговаrа на сите облици и големини на лубеници и дињи. Со oвој нож го заштедувате Вашето драгоцено време кое би го потрошиле за сечење и послужување на лубеница и диња.

 Изработен од високо-квалитетен ростфрајд!

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Нож за сечење лубеница и диња - Angurello

399 ден 99 ден