OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Мултинаменска алатка за чистење на стакло

Направете го чистењето на Вашите стаклени површини многу лесно и едноставно со новата мултифункционална алатка за чистење. Составена е од два дела: -долга рачка која што со помош на флексибилноста од... Прочитај повеќе

199 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра cistaczastakloНема инфорамции

Направете го чистењето на Вашите стаклени површини многу лесно и едноставно со новата мултифункционална алатка за чистење. Составена е од два дела:

-долга рачка која што со помош на флексибилноста од 180 степени, го прави чистењето на сите тешко дофатливи агли и места многу едноставно и лесно.

- Крпа направена од специјален микрофибер материјал што се поставува на рачката и ги чисти темелно сите видови на прозорци или други стаклени површини без притоа да остава никакви траги. Одржувањето на крпата е многу едноставно, можете да ја перете во машина или само со вода и детергент.

Алатката е практична и не зафаќа многу место, па затоа можете лесно да и го најдете идеалното место во Вашиот автомобил и да ја имате при рака во секое време како на пример во време на магла или влажност на прозорците.

Наменета е за секаков вид на стаклени површини како стакло на автомобили, камиони, тв екрани, компјутери, прозорци во домот па дури може да се искористи и за подот.

Димензии на алатката: 39x13x9cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата