OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%Продадено

Мини преносна правосмукалка

Ако барате високо ефикасна преносна правосмукалка за вашиот автомобил, тогаш оваа правосмукалка е вистинскиот избор за вас! Нејзината компактна големина и мала тежина ја прави исклучително практичен и корисен уред за... Прочитај повеќе

899 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра minipravosmukalkaНема инфорамции

Ако барате високо ефикасна преносна правосмукалка за вашиот автомобил, тогаш оваа правосмукалка е вистинскиот избор за вас! Нејзината компактна големина и мала тежина ја прави исклучително практичен и корисен уред за чистење и одржување на вашиот автомобил. Може да се смести во мал простор и да ви биде на дофат кога и да ви е потребна.

 

Се одликува со напон од 12V и има вкупна потрошувачка на енергија од 50W. Има моќно вшмукување, со што лесно чисти и влажна и сува нечистотија. Оваа правосмукалка за автомобил може да ги исчисти сите влажни и суви честички од нечистотија во вашиот автомобил благодарение на моќното вшмукување. Тешко достапните области може лесно да се пристапат со специјалниот додаток.

 

За да ја употребите, поврзете ја правосмукалката со приклучокот за запалка во вашиот автомобил. Вклучете го прекинувачот за напојување и правосмукајте го автомобилот, лесно и едноставно.

Вакуумските филтри често се заглавуваат со инсекти, мали парчиња нечистотија, коса, итн. Благодарение на практичноста на самиот дизајн, можете лесно да го исчистите филтерот на правосмукалката со едноставно перење.

 

  • Може да се поврзе со приклучок за запалка од автомобил
  • Може да исчисти суви и влажни нечистотии
  • Филтер што може да се пере
  • Компактна и лесна
  • Располага со додаток за правосмукување на потешко достапните места
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата