OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Електрична четка за чистење Magic Brush

Оваа безжична алатка за чистење е безжична електрична четка, која работи на батерии (4 х АА) само со притискање на копче. Работи брзо, ќе ви заштеди време и никогаш нема да... Прочитај повеќе

499 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK25Нема инфорамции

Оваа безжична алатка за чистење е безжична електрична четка, која работи на батерии (4 х АА) само со притискање на копче. Работи брзо, ќе ви заштеди време и никогаш нема да се чувствувате премногу уморни за чистење.

Доаѓа со 3 додатни четки кои може да се менуваат. Меката четка со сунѓер е погодна за чистење на производи кои се нежни или лесно кршливи. Четка од полиестер е погодна за чистење софи и теписи. Цврстата најлонска четка е погодна за чистење кујна, када или плочки.

Оваа рачна четка за чистење не е само чистач на кади или бања, туку е исто така магичен чистач за плочки, чистач на теписи и кујнски чистач.

Дизајнот е водоотпорен, така што го ја прави оваа четка безбедена за работа во влажни услови како што се тушеви, кади, мијалници, итн.

 

  • Безжична алатка која може да ја користите секаде низ домот
  • Чисти кади, софи, теписи, плочки
  • Водоотпорна
  • Безбедна за користење
  • Доаѓа со додатоци за чистење различни површини

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Електрична четка за чистење Magic Brush

499 ден 249 ден