OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%Black-friday

Laser Level Pro 3 - Мулти функционална алатка за мерење

Fixit - Мулти функциона алатка за мерење! Доколку Ви е потребно да ја измерите должината или степенот на рамнина, Ви ја препорачуваме Fixit! Алатка која едноставно мора да ја има во... Прочитај повеќе

699 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2645Нема инфорамции
Fixit - Мулти функциона алатка за мерење! Доколку Ви е потребно да ја измерите должината или степенот на рамнина, Ви ја препорачуваме Fixit! Алатка која едноставно мора да ја има во секој дом! Функции на алатката: Метро со должина до 2.5 метри, васер вага(либела) со ласер со 3 видови ласерски линии, крст, хоризонтална или вертикален ласерски зрак за мерење и алуминиумски стабилен линијар од 15 см.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Laser Level Pro 3 - Мулти функционална алатка за мерење

699 ден 399 ден