OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-81%

Капсула за обувки - The Cure For Smelly Shoes

Дали имате проблем со лошата миризба на Вашите обувки ?THE CURE FOR SMELLY SHOES е решението за Вашиот проблем.   THE CURE FOR SMELLY SHOES е третман на миризба со тројна... Прочитај повеќе

499 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра The Cure For Smelly ShoesНема инфорамции

Дали имате проблем со лошата миризба на Вашите обувки ?
THE CURE FOR SMELLY SHOES е решението за Вашиот проблем.

 

THE CURE FOR SMELLY SHOES е третман на миризба со тројна акција која ги апсорбира непријатните и им дава пријатна миризба на Вашите обувки.

 

Овој производ има тројно дејство кој ја апсорбира влагата, ги убива бактериите и им дава свеж мирис на чевлите
THE CURE FOR SMELLY SHOES може да се затвори кога не се употребува.

 

THE CURE FOR SMELLY SHOES капсулата содрши зеолит кој ја впива вкагата од обувките, притоа ослободува прујатна миризба и го продолжува векот на Вашите обувки.

 

Исто така содржи и nSgield, кој активира анитимикробен агенс кој ги неутрализира непријатните мириси и го спречува развојот на бактериите.

 

Преку вечер ставете ја THE CURE FOR SMELLY SHOES капсулата со тројно дејство во обувките и истата ќе ослобиди пријатна миризба , Вашите обувки ќе мирисаат убаво и ќе бидат ослободени од бактериите.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Капсула за обувки - The Cure For Smelly Shoes

499 ден 99 ден