OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Сет лизгалка со лулка и кош 3во1

Овој 3 во 1 сет се состои од лизгалка, лулашка и обрач за кошарка со прекрасен дизајн.  Лизгалката доаѓа со продолжеток на работ, за да овозможи поголема заштита и безбедност на... Прочитај повеќе

7,990 ден 4,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Розева

 • Сина
 • Розева
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра lizgalka3vo1-2Нема инфорамции

Овој 3 во 1 сет се состои од лизгалка, лулашка и обрач за кошарка со прекрасен дизајн.

 Лизгалката доаѓа со продолжеток на работ, за да овозможи поголема заштита и безбедност на вашето дете. Лулашката е опремена со безбедносен Т-додаток кој исто така може и да се отстрани, а самото седиште е направено со текстура за да се избегне лизгање.
На долниот дел од структурата има отвор кој може да се наполни со вода со цел поголема стабилност на сетот.

Сетот е направен од пластика која е безбедна и нетоксична.

 

Карактеристики:

 • Лизгалката е опремена со продолжеток на работ.
 • Лулашката е опремена со безбедносен Т-додаток (Т-додатокот може да се отстрани)
 • Доаѓа со кошаркарски обрач.
 • Максималната носивост на лизгалката е до 40 кг.
 • Максималната носивост на лулашката е до 25 кг.
 • Лесно се монтира.
 • Наменет е за деца од 2 до 7 годишна возраст.
 • Димензии на производот: Д 140 x Ш 143 x В 110 см
 • Доаѓа во сина и розева боја.
Боја

Сина, Розева

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сет лизгалка со лулка и кош 3во1

7,990 ден 4,999 ден