OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%

Нож за сечење - Clever Cutter

Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата. Во форма на ножница, од едната страна ima високо квалитетно сечило (нож), а од... Прочитај повеќе

699 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Clever CutterНема инфорамции

Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата.

Во форма на ножница, од едната страна ima високо квалитетно сечило (нож), а од другата антибактериска подлога (даска). Oвој нож за сецкање е вистински производ за сечија кујна. Со него брзо и лесно може да сечете овошје, зеленчук, месо, сувомеснати производи и тоа директно во чинијата.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Нож за сечење - Clever Cutter

699 ден 199 ден