OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Четка за чистење чаши

Оваа четка за чистење што се врти се одликува со двострани влакна кои чистат и однадвор и одвнатре од чашата. Дизајнирана е да се поставува со вакуум, значи дека оваа четка... Прочитај повеќе

449 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Glass BrushНема инфорамции

Оваа четка за чистење што се врти се одликува со двострани влакна кои чистат и однадвор и одвнатре од чашата.

Дизајнирана е да се поставува со вакуум, значи дека оваа четка може да се инсталира на кое било место од мијалникот, за лесно поставување и без да одзема премногу време и простор.

Направена е од ПП и ПВЦ материјали, безбедна, долготрајна и издржлива.
Оваа четка за чистење е погодна за повеќето видови чаши или стакло, што ја прави вашата работа за чистење многу полесна.

Оваа ротирачка четка за чаши може да се отстрани и исчисти за да ја складирате, не зафаќа простор.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Четка за чистење чаши

449 ден 199 ден