OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%

Baume 2 Rainforce - Памучна дупла постелнина

За: Брачен кревет Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер) Дизајн: Дамаск, Точки, Карирано Постелнината содржи: Бела, Виолетова Одржување: Во машина до 40°C Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см Долен чаршав: 1 парче 220см*240см... Прочитај повеќе

1,490 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра baume2doubleНема инфорамции

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Дамаск, Точки, Карирано

Постелнината содржи: Бела, Виолетова

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Надополнете ја Вашата спална соба со прекрасната постелнина Asya! Забавниот кариран принт надополнет со нежнен точкест дезен и необични шари во виолетови нијанси ќе донесат свежина во Вашата спална соба. Текстурата од 65% памук и 35% полиестер допринесуваат за дополнителна мекост и квалитет. Сетот Asya ќе Ви го овозможи сонот кој Ви е потребен!
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Baume 2 Rainforce - Памучна дупла постелнина

1,490 ден 599 ден