OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Калап за правење фигури

Pop chef е сосема нов начин за правење забавни облици за јадење што целото семејство ќе ги сака! Со Pop Chef можете да креирате форми од омилената храна. Овошјето, зеленчукот и... Прочитај повеќе

399 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PopChefНема инфорамции

Pop chef е сосема нов начин за правење забавни облици за јадење што целото семејство ќе ги сака! Со Pop Chef можете да креирате форми од омилената храна. Овошјето, зеленчукот и сендвичите претворете ги во ремек-дела. Исто така, може да се направат слатки форми на колачиња или украси за торти! Pop Chef вклучува 6 забавни секачи за облик. Создадете брзи и лесни форми од омилената храна. Содржи 6 секачи со забавна форма - пеперутка, цвет, сонце, срце, круг, sвезда.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Калап за правење фигури

399 ден 99 ден