OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Алатка за виткање сарма - Dolmer

Сармите се неизоставен дел од празничната трпеза. Направете го виткањето на сарма многу побрзо и попрактично и изненадете ги вашите најблиски со перфетко навиткани сарми. Едноставно, поставете го листот, ставете го... Прочитај повеќе

299 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра DOLMERНема инфорамции

Сармите се неизоставен дел од празничната трпеза. Направете го виткањето на сарма многу побрзо и попрактично и изненадете ги вашите најблиски со перфетко навиткани сарми. Едноставно, поставете го листот, ставете го полнежот и замотајте со помош на алатката. Освен сарма, оваа машина е погодна и за правење пирошки и баклава, а со тоа е алатка за во кујната на секој гурман.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за виткање сарма - Dolmer

299 ден 199 ден