OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-63%

Алатка за чистење риба

Алатка за чистење риби во форма на риба - додаток кој е есенцијален за секоја кујна! Доаѓа со транспарентен дизајн на капакот - откако ќе ги излупите крлушките, можете да го... Прочитај повеќе

399 ден 149 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ribaНема инфорамции

Алатка за чистење риби во форма на риба - додаток кој е есенцијален за секоја кујна!

Доаѓа со транспарентен дизајн на капакот - откако ќе ги излупите крлушките, можете да го отворите капакот и да ги отстраните. Оваа алатка е многу практична и лесно се чисти. Ќе заборавите на нередот во кујната после чистење на риба.

Супериорен квалитет - изработена е од високо квалитетен ABS и AS материјал, многу е издржлива и има долгорочен век на траење.

Не зафаќа простор - има отвор со кој може да ја закачете на кујната, или пак да ја складирате во некоја од фиоките.

Брзо отстранување на крлушките од риба - во споредба со традиционалното чистење со нож, оваа алатка може да ги отстрани рибните крлушки најбрзо што може. Уште поважно, сосема е безбедна за користење и нема никакво оштетување на вашите раце.

 

  • Специјален дизајн со капак со кој крлушките нема да летаат
  • Лесна за користење
  • Дното на алатката е подигнато со што крлушките лесно се гребат
Безбедна за употреба
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за чистење риба

399 ден 149 ден