OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-49%

Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Осигурајте се себеси и... Прочитај повеќе

2,499 ден 1,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7727Нема инфорамции
Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место. Кратки карактеристики: - Резолуција: Full HD 1080p - Резолуција на видео: 1920*1080p; 1280*720p - Формат: MOV (video: H.264, audio: AAC) - G-sensor: вграден - LCD дисплеј: 4.3 инчи - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB - Леќи со широк агол: 170 степени (170A+ levelJenS) - Детектор на движење - Ноќно снимање - Батерија: 450mAh Димензии: 30 х 8 cm Пакетот содржи: - Vehicle Blackbox DVR камера - Задна камера со соодветен кабел - Кабел за полнење за во автомобил - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

2,499 ден 1,290 ден