OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-65%

TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи: Treqa TR-909 - Преносна батерија - Kапацитет од 6000mAg - Излез на моќност: 2.1A - Влез: DC5V - 2.1A Treqa CC-308 - Полнач за во... Прочитај повеќе

1,399 ден 499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7758Нема инфорамции
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи: Treqa TR-909 - Преносна батерија - Kапацитет од 6000mAg - Излез на моќност: 2.1A - Влез: DC5V - 2.1A Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел) - Влез: DC12-24V - Излезна моќност: 2.1А - Материјал: алуминиумска мешавина Treqa CS-613 - Полнач (без кабел) - Влез: AC100-240V - Излезна моќност: 2.4А (MAX) - Материјал: ABS пластика Treqa EP-709 - Два пара слушалки - Дијаметар на звучникот: 10мм - Фрекфренција: 18-200000Hz - Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms) - Должина на кабелот: 120см - Микрофон: да - Влез: 3.5mm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

1,399 ден 499 ден